Jaunumi,  Padomi un Ieteikumi

Mirdzoša ķermeņa āda… Ko izmantot, kur klāt, kā? Un, vai vajag?

Izgaismojošā burvība… Spīdumi, mirdzumi, starpūderi, pūderi, izgaismotājs (hailaiteris) kam tie vajadzīgi? Kā tos lietot? Visus šos produktus, ieskaitot hailaiteri raksturo viens – tie rada mirdzošas un starojošas ādas efektu! Pateicoties gaismas laušanas spējām un pievienotajām gaismu atstarojošām daļiņām, šie produkti mūsu ķermeņa ādu padara koptu un līdzenu. Izgaismotājs kļuvis par neaizvietojamu ikdienas produktu, tas notušē trūkumus, skulpturē ķermeņa formu, izgaismo vajadzīgās zonas un rada atpūtušos izskatu. Ko izgaismot? Pieskaries ar hailaiteru atslēgas kauliem, apakšdelmu kauliņiem un citām, izvirzītām ķermeņa vietām. Īpaši tām kuras vēlies “palielināt” vai “izcelt”. Izmanto šķidro vai pūderveida mirdzumu kurus pievieno bronzeriem, ķermeņa krēmiem vai želejām. Starp citu, šie produkti paredzēti tikai dekoratīvā efekta iegūšanai un kopjošās funkcijas nesniegs. Ja vēlies šķidro mirdzumu padarīt kopjošāku, pievieno to ķermeņa eļļai, krēmiem, proporcijā 1:2.
Mirdzuma produkts nav piemērots lietošanai pilnīgi visiem, jebkurā situācijā, vietā un laikā. Lai nekļūdītos ar šī produkta pielietošanu, pirmkārt NEPĀRCENTIES! Pirms lietot mirdzumu, eļļas un izgaismotājus ķermenim, skaidri jāzin, kur to klāsi un kādu efektu vēlies panākt. Pārlieks ādas spīdums, mirdzums tavu koptēlu padarīs nedabisku un vulgāru. Eleganti gaumīgam rezultātam pietiks, ja pieskarsies ar spīdumu pavisam nedaudz plecu zonā un dekoltē. Tavam tērpam īsa svārku daļa? Izgaismo apakšstilba kaulus viegli virzot pūderveida mirdzuma otiņu vertikāli, visā garumā, pāri. Dāmām gados neiesaku izmantot bagātīgas mirdzuma eļļas uzklājot visam ķermenim. Rezultāts izskatīsies neatbilstoši, jo īpaši svinīgos pasākumos. Labāka izvēle būs pūderveida izgaismotājs, kuru vieglam akcentam uzklājam uz atslēgas kauliem, pleciem, dekoltē un apakšstilbiem.
Ievēro principu, labāk mazāk, nekā par daudz! Sievietēm, kuras nejūtas pārliecinoši darbojoties ar spīdumu kā arī dāmām ikdienai un vakara pasākumiem iesaku izvēlēties tonālos  krēmus ar pievienotām mirdzuma daļiņām, ne atsevišķi mirdzumus, kuru uzklāšana prasa treniņu, bet jau gatavu tonālo krēmu. Tā pielietojums būs vienkāršs un neradīs šaubas. Ja neatrosi savu ūdensnoturīgo produktu, pagatavo to pati pievienojot tonālajam krēmam mirdzumu un, atceries vienu – vietai kur klāsi izgaismotāju, mirdzumu vai eļļas piešķirsi papildus apjomu un padarīsi to lielāku kā arī pievērsīsi pastiprinātu uzmanību!

Dāmām. Tavs kredo – jo mazāk, jo labāk. Pārlieks spīdums mūs nepadarīs jaunākas, tas tikai akcentēs novecojošo ādu un apkārtējiem liks pasmīnēt par mūsu centieniem izskatīties jaunākām. Eļļas lieto tikai pēc mazgāšanās, lai maksimāli samitrinātu un pabarotu ķermeņa ādu! Ja šādai eļļai būs pievienots mirdzums, tas paliks uz ķermeņa ādas, taču neradīs taukainu un pārāk spīdīgu efektu. Pucējoties iziešanai noteikti nelieto šķidros mirdzumus, aprobežojies ar vieglu pūderveida vai kompaktu sauso mirdzumu un lieto dozēti! Atceries, jo mazāk, jo labāk.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *