Jaunumi,  Kosmētikas ziņas,  Padomi un Ieteikumi

Dienas meikaps vasarā! Vienkārši un saprotami, soli pa solim

Optimizē ikdienā izmantojamo dekoratīvās kosmētikas daudzumu samazinot to līdz minimumam un izvēloties tikai efektīvākos produktus! Mans ieteikums kuru nebeidzu skandināt – nelieto meikapā neko tikai “ķeksīša pēc”! Ja kosmētiku izmanto, tad dari to, lai iegūtu vizuāli redzamu efektu! Turklāt veidojot Dienas meikapu vasarā izmanto principu, jo mazāk, jo labāk…

Izmanto savu ierasto dienas un acu krēmu vai izvēlies savam ādas stāvoklim (bet ne tipam) atbilstošu meikapa bāzi. Vasarā visieteicamākais ir produkti ar SPF (saules aizsargkrēmiem)! Starp citu, mans ieteikums ir lietot krēmu vai bāzi (vienu vai otru), bet ne abus kopā jeb vienu virs otra! Klajot kartu kārtām riskē iegūt smagnēju, “nošpaktelētas un “nedzīvas” sejas ādas izskatu”. Turklāt klāj šos produktus iespējami mazākā daudzumā, tas garantēs labāku meikapa noturību visas dienas garumā.

Ar fiksējošu konsīleri koriģē zilos lokus un ēnas plakstiņu zonā kā uz apakšējā, tā arī uz augšējā plakstiņa. Lielisks produkts būs Dior Forever jaunākais konsīleris. Tas lieliski nofiksējas, turklāt uzklāts adekvātā daudzumā nesakrājas krunciņās. Vasarā neiesaku izmantot izgaismojošos kosīlerus! Tā “iedarbības un efektivitātes” pamatā ir spēja atstarot mākslīgo gaismu (apgaismojumu) kā rezultātā veidojas plakstiņu zonu “izgaismojošs” efekts. Vasarā dominē dabiskais apgaismojums, attiecīgi šāda tipa konsīleri nesniedz gaidīto rezultātu. Atstāj tos vakaram restorānā vai fotosesijai!

Klāj tonālo krēmu izmantojot apjomīgu, pūkainu un gaisīgu otu, tā ļaus iegūt vieglu un plānu klājumu pat izmantojot blīvu un sedzošu tonālo krēmu! Tonālo izvēlies atbilstoši ādas pigmentācijas un nevienmērību daudzumam, jo tādu ir vairāk, jo sedzošāku produktu izvēlies. Vasarā priekšroku dod fiksējošiem un matējošu finišu sniedzošiem, piem. Dior Backstage līnijas produktiem, Dior Forever Skin Glow, Estee Lauder Double Wear vai Nude, Kevin Aycon utt. Pievērs uzmanību spf.

Plakstiņu ēnojumam izvēlies jebkuras matētas vai satīna krēmveida acu ēnas gaišos toņos, izņemot balto! Klāj uz visa plakstiņa līdz pat locījumam, atverot acis ņrm tīru otiņu un izpludini redzamo krēmveida ēnu malu tā lai virzienā uz āru un uz augšu tā pakāpeniski izzūd. Ja plakstiņš ir “virsū guļošs”, gaišo toni uz tā neklāj, tā tikai pastiprināsi apjomu, izvēlies klusinātus, vidējas intensitātes toņus.

Iezīmē skropstu līnu ar ūdensnoturīgu piesātinātu tumši brūno, tumši violeto, pelēko vai klusinātu zaļo toni. Parastie acu zīmuļi vasarā “kusīs” un nospiedīsies uz plakstiņa! Diemžēl arī daudzi tā saucamie ūdensnoturīgie zīmuļi ir tikai uzraksts, efektivitātes nav nekādas. Pārbaudīta vērtība ir Makeup Forever Aqua XL, Wycon ūdensnoturīgie (super). Ja uzkrāsojot skropstu līniju ir redzama gaišas gļotādas līnija zem augšējā plakstiņa skropstu līnijas, iezīmē arī to! Ja vēlies padarīt skatienu maigāku, iztušē iezīmēto skropstu līniju.

Izmanto bronzeri lai viegli ieēnotu vaigu kaulus, zoda līniju un pieres platāko daļu. Starp citu, biežākā kļūda ko nākas redzēt, ir kļūdaina bronzera toņa izvēle! Ja esi gaišas ādas īpašniece, arī bronzeris jāizvēlas gaišs un otrādi.

Izķemmē uzacis! Un nepārcenties ar uzacu ēnošanu, zīmēšanu… Vasaras sezonai tas nav aktuāli.

Uzklāj lūpām intensīvi mitrinošu lūpu balzāmu vai krāsu un Fiksē uzklāto meikapu ar mirdzošiem, un starojošiem fiksatoriem! Pievērs uzmanību viegliem un smalkiem fiksatoru pulverizatoriem, piem.CoverX, Mac utt.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *