Ādas kopšana,  Dekoratīvā Kosmētika,  Ķermeņa kopšana,  Kosmētikas ziņas,  Matu kopšana,  Padomi un Ieteikumi

“Ģenerālā tīrīšana” kosmētikas plauktos! Ko atstāt? Ko izmest?

Tuvojoties gada noslēgumam vairums pievēršas skapjos esošā satura revīzijai. Dažādas drēbes, apavi utt. aizceļo lietoto mantu kastēs. Kam biežāk nepietiek laika, iedvesmas un spēka….❓ Jā, tavai kosmētikai❗

Ar ko sākt? Iekārtojies uz grīdas, savāc vienuviet visu kopjošo un dekoratīvo kosmētiku kas atrodama! Jā, itin visu! Izvāc krēmus arī testerus, matu lakas, želejas, putas, ziepes, n-tās nagu lakas un tonālos krēmus, lūpu krāsas utt., arī no somas. Sagrupē atrasto! Krēmus pie krēmiem, tonālos pie tonālajiem, lakas pie lakām, serumus pie serumiem, zīmuļus pie zīmuļiem utt.

Nākamais – katru produkta grupu sašķiro kategorijās (piem.sejas serumi pie sejas serumiem, lūpu spīdumus pie lūpu spīdumiem, ūdensnoturīgus acu un lūpu zīmuļus pie līdzīgiem, noturīgās lūpu krāsas pie noturīgām lūpu krāsām utt.).

Bez žēlastības izmetam no katras kaudzītes itin visus produktus kuru derīguma termiņš ir beidzies! Atceries, krēmi bez dozatoriem ir īpaši pakļauti mikrobu un baktēriju vairošanās riskam. Identisku likteni sagaida produkti, kuri stāv atvērti tavā plauktā daudz ilgāku laiku kā ražotājs to paredzējis! Piem.tonālā krēma derīguma termiņš no atvēršanas brīža ir 12 mēn.savukārt tavā plauktiņā šī skaistā bundžiņa stāv jau pāris gadus…

Izmet vecās acu ēnas, ja tās drūp, “neturās uz plakstiņiem”, mainījušas tekstūru un smaržu. Šo attiecinām arī uz tonālajiem krēmiem, lūpu krāsām utt.! Būtiski, seko produktu izskatam (ja tas noslāņojies, sadalījies, mainījis krāsu, smaržu, konsistenci) – izmet to ārā un nežēlo! Līdzīgi rīkojies ar acu, lūpu zīmuļiem, laineri! Ja tie izkaltuši, grūti zīmējas, kairina acis, “kož” vai sagādā nebijušas neērtības (salīdzinot ar agrāku laiku).

Izmet produktus kuri tev vairs nav aktuāli! Piem.krēms pret strijām, kurš tev bija aktuāls pirms gada, jeb arī šampūns zilganiem matiem (toņa uzturēšanai) lai gan šobrīd un ilgāku laiku esi sarkanmate. Matu želeja? Pārbaudi vai nav izkaltusi!

Atbrīvojies no “neizmantotām” dāvanām un visiem produktiem kuri tev nepatīk, nepiestāv, izraisa alerģiju utt.

Saškiro visus iegūtos testerus un atstāj tikai tos, kurus tiešām lietosi! Tālāk? Apdomā, ko no visa kas atlicis tiešām izmantosi.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *