Ādas kopšana,  Dekoratīvā Kosmētika,  Jaunumi,  Kosmētikas ziņas,  Padomi un Ieteikumi,  Testēju

Kā ātri un droši uzkrāsoties braucot pie stūres?

Jā, zinu un saprotu, tā darīt noteikti nevajadzētu, tomēr ikdienā, uz ielām redzētais liek noprast – daudzas, jo daudzas krāsojas pie stūres vai dara to sēžot blakus. Nekas pārsteidzošs, mūsu ātrais ikdienas ritms liek mobilizēties un ekonomēt neesošo brīvo laiku arī ikdienišķās nodarbēs. Tātad, pirms krāsoties pie stūres, sadali prioritātes un izvēlies maksimāli efektīvus, viegli uzklājamus dekoratīvās kosmētikas produktus, atsevišķi izdalot līdzi ņemamos un mājas lietojamos produktus. Pirms došanas ceļā, mājās iesaku uzklāt vismaz vienu produktu – tonālo krēmu! Klāt pamatu auto ir sarežģīti, var noķēpāt un sasmērēt itin visu, turklāt iztīrīt tonālo no drēbēm tūlītēji nav iespējams… Ja tomēr šī opcija nepastāv, uzklāšanai braucot izvēlies kompakto tonālo krēmu, tas līdzinās pastai jeb biezam krēmam kuru no iepakojuma jāizņem ar otiņu, piem.Bercolor Fard Creme, Kevin Aucoin Foundation Balm, Bobbi Brown stick utt. Veido pamata klājumu lēnām un pakāpeniski nešaudoties ar otiņu pa seju, bet gan sākot uzklāšanu no vienas zonas pakāpeniski turpinot uz priekšu līdz izdarīts viss. Šis uzklāšanas veids tev prasīs līdz 30 sekundēm tava laika.

Iekāpjot auto piesprādzējies, drošība ir pirmajā vietā 😉. Ja tavs ikdienas meikaps nav tikai izlīdzināts ādas tonis, tuša uz skropstām un lūpu spīdums, ieplāno savu maršrutu tā, lai ceļā būtu vairāk luksoforu, gājēju pāreju un gaidīšanas zonu. Šādi “pārtraukumi” ļaus uzkrāsoties netraucējot satiksmei. IEVĒRO! Braukšanas laikā, esot pie stūres NEKRĀSOJIES!!! Izmanto dzelteno un sarkano gaismu, lai ceļā uz darbu papildinātu savu meikapu neradot briesmas sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Ar ko sākt? Ar tev visaktuālāko! Ja patīk izceltās skropstas – sāc ar skropstu krāsošanu! Rodas jautājums, kādēļ sākt ar aktuālāko? – satiksme uz ceļiem nav paredzama, tev var gadīties “zaļās gaismas josla” kas aizvedīs tevi uz darbu neticami īsā laikā jeb stresaini braucēji, kuru nemitīgā pīpināšana, apdzīšanas manevri uz ceļa neļaus atslābt ne mirkli. Ja būsi paspējusi uzkrāsot skropstas (jeb ko citu kas aktuāls) jau tas vien būs lieliski. Vismazāk smērējumu radīs nedaudz palietota tuša (svaiga tuša būs šķidra un katra mazākā drebēšana, noraustīšanās radīs intensīvus, grūti notīrāmus smērējumus). Skropstu uzkrāsošana prasīs vēl 15 sek. Izmanto mazāka diametra birstītes, piem. tušai Sensai 38c. Apstājoties pie luksofora, kad citi tērē laiku spaidot telefonu, tu vari iekrāsot arī skropstu līniju, lai tas veiktos ātri, dari to tikai ar vienu roku, nestiepjot un nestaipot plakstiņu! – “uzsēdini” skropstu līnijas zīmuli uz skropstam un vienmērīgi piespiežot novelc līniju līdz pēdējām skropstām. Ideāls zīmulis šim nolukam būs intensīvs un krēmīgi mīksts, piem Wycon Long Lasting eye liner, Makeup Forever waterproof aqua pencil. Šie manuprāt ir vieni no labākajiem un mīkstākajiem, turklāt dienas laikā neizsmērējas un neizķēpājas, skropstu līnija laika ziņā būs visilgākā, paies sek.20.

Ja laiks ceļā vēl ir, nākamo iesaku bronzeri. Klaj to uz vaigu kauliem, nedaudz deniņos uz uz plakstiņa izvirzītākajām daļām (visbiežāk tas ir uzacs kauls). Šī produkta uzklāšanai velti sekundes 15. Izmēģini Douglas, Guerlain, Dior bronzeri. Un kā finišs lūpu spīdums, ideāli būtu gaišs un maigs, noteikti ne tumšāks par tavu dabīgo lūpu toni. Šāds spīdums ja arī trāpīs nedaudz pāri lūpas kontūrai, neredzēsies😉. Izmanto piem.Clarins spīdumus un Dior kopjošās lūpu eļļas, 5 sek.👍

Apzinīgām sievietēm, kuru braukšanas pieredze un iemaņas vēl tikai veidojas ,iesaku izvēlēties tikai pāris produktus, skropstu tušu, bronzeri un lūpu spīdumu. Pārejām viss atkarīgs no jūsu meistarības. Starp citu, atzīšos, lai arī neesmu autovadītāja, šos principus izmantoju itin bieži esot kā līdzbraucēja. Ļoti iesaku arī tev, atrodoties blakus šoferim, ievērot šos ieteikumus! Ja autovadītājs bedres, grambas redz un tām ir gatavs, tu krāsojoties tās neredzi un nejutīsi to tuvošanos. Savukārt krāsošanās laikā pat mazākā bedre, tramvaja sliede var radīt nevēlamas sekas traumu veidā. Veiksmīgu ceļu vēlot, Jana.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *