Jaunumi,  Kosmētikas ziņas,  Padomi un Ieteikumi,  Testēju

Kā veiksmīgi sagatavot ķermeni bronzera uzklāšanai? Kā maskēt ķermeņa problēmzonas… un citas aktuālas atbildes.

Kāda ir tava pirmā asociācija izdzidrot vārdu Meikaps? – Atbilde drīzāk būs – dekoratīvā kosmētika, seja un tās izkrāsošana. Šoreiz Meikapa tēmā mēs piedāvāsim domāt plašāk! … Tu posies īpašam vakara pasākumam, esi izvēlējusies skaistāko kleitu, izveidojusi gaumīgu matu sakārtojumu, meikapu. Šķiet viss izskatās tieši tā kā esi iedomājusies, tomēr… Uzvelkot dziļi dekoltēto kleitu, īsos svārkus ar šķēlumu vai tērpu bez piedurknēm, spogulī redzamais neiepriecina. Bālās kājas, rokas… proporcionāli izēnotajai un bronzera skartajai sejas, kakla ādai tavs dekoltē izskatās slimīgi bāls. Ko darīt? Tev palīdzēs Makeup tehnika ķermenim!
Pareizi izvēlēti dekoratīvās kosmētikas produkti sniegs tavai ķermeņa ādai atbilstošu toni, padarīs ādu starojošu un koptu, ja vēlēsies izcels krūšu apjomu, akcentēs roku un kāju reljefu. Lai nekļūdītos produktu izvēlē un gaidāmajā rezultātā, jāievēro vien daži pamatnosacījumi.
Pirms ķerties pie ķermeņa krāsošanas,

 • Rūpīgi attīri/noskrubē ķermeņa ādu un samitrini ar ādas tipam atbilstošu ķermeņa losjonu. Lai ķermeņa meikaps drīz vien neaizplūst vai neizzūd, iesaku nelietot eļļas vai intensīvi barojošus krēmus. Ja tonālā ķermeņa krēma vietā izvēlēsies paštonējošo, bronzējošo produktu skrubēšanai iesaku izmantot eļļainu ķermeņa skrubi, tas noņems atmirušās šūnas un samitrinās ķermeņa ādu, sekojoši uzklāts tonētājs klāsies vienmērīgāk. Klājot uz pārlieku sausas ādas, paštonējošie produkti, bronzeri uzklāsies nevienmērīgi.
  Neklāj tonējošo virsū iepriekšējai kārtai, tā arī jānoņem ar skrubi, tici, rezultāts nebūs labāks un vienmērīgāks, ja nenoņemsi apakšējo kārtu. Tajās zonās, kur šobrīd jau ir tumšāks bronzera krājums, nākamā kārta klāsies vēl tumšāka.
 • Ja nevēlies klāt tonālo krēmu, tomēr ķermeņa tonis nedaudz atšķiras no sejas ādas toņa, iesaku sajaukt tonālo krēmu ar ķermeņa losjonu, pievieno nedaudz tonālā krēma savam losjonam. Atceries! Šādi sajaukts tonālais krēms ne tikai būs maigākā tonī, tas vienlīdz zaudēs savu noturīgumu un visdrīzāk tavas drēbes arī būs nosmērētas. Diemžēl atšķaidot tonālo krēmu ar ķemeņa losjonu, pieniņu, krēmu, gala produkts zaudē savas īpašās spējas, ūdensnoturīgs tas noteikti vairs nebūs.
  Izvēloties tonālo krēmu ķermenim, īpašu uzmanību pievērs tā noturīgumam! Izvēlies ūdensnoturīgus produktus, atzīme Waterproof būs tava sabiedrotā. Lieliska izvēle Face&Body līnijas tonālie krēmi, kuru formula veidota tā lai produkts būtu izmantojams kā sejai tā arī ķermenim. Šo produktu droši var klāt uz visa ķermeņa, pēc nokalšanas tas fiksējas un nesmērē drēbes.
  Kad esi izlīdzinājusi ādas toni visam ķermenim, vari pievērsties problēmzonu maskēšanai!
 • Lai vizuāli samazinātu apjomu, piem.kāju ikros un rokās vari izmantot bronzeri kuram pievienotas mirdzošas daļiņas. Sasprindzini muskuļus, sekojoši ieēno dabisko ēnu vietas, akcentējot (pastiprinot) roku un kāju reljefu.
  Vēlies izcelt krūšu apaļumus, padarīt tos redzamākus? Izmanto bronzeri un vai hailaiteri (izgaismotāju)! Ar bronzeri pastiprini krūšu bedrīti, savukārt hailaiteri klāj uz apaļumiem. Tumšais bronzeris padziļinās iekritumu, gaišais izgaismotājs apaļumiem piešķirs papildus apjomu, tos izvirzot priekšplānā. Šie nosacījumi noderēs dziļi dekoltēta tērpa īpašniecei. Ja tērpa dekoltē aprobežojas ar šauru, bet dziļu iegriezumu, klāj krūšu bedrītē izgaismotāju (hailaiteri). Uz tumšā tērpa fona, hailaiteris akcentēs uzmanību krūšu zonai. Bronzeris izlīdzinās ādas toni, veiksmīgi nomaskēs pārejas, ja klājot šķidros produktus būs izveidojušās nevienmērības. Kā arī pildīs solārija vai pašiedeguma krēma alternatīvo funkciju. Bronzeris ir unikāls produkts, tas spēj precīzi akcentēt, ieēnot uzklāšanas vietu, turklāt variējot intensitāti. Nemanot esi pieņēmusies svarā un vēlies novērst uzmanību no konkrētām ķermeņa zonām? Ieēno tās ar bronzeri un efekts būs panākts! Klājot bronzeri seko, lai tā uzklāšanas malas būt izlīdzinātas, bronzera robežas rūpīgi izpludini! Līdzīgi vari izmantot ūdensnoturīgo tonālo krēmu, kurš ir toņus divus tumšāks kā ķermeņa āda. Ieēno problēmzonas ar tonālo, izpludini malas, tā noversīsi uzmanību no trūkumiem, turklāt varēsi arī peldēties. Ievēro, ūdensnoturīgu tonālo neslauki! Atstāj nokalst.
  Ja lieto šķidro bronzeri, bronzatoru, pirms tā klāšanas, ķermeņa ādai jābūt ļoti labi attīrītai (noskrubētai). Lai bronzators uzklātos veiksmīgāk un sniegtu maksimāli dabiska brūnīguma efektu, sajauc to ar ķermeņa losjonu. Klāj pēc dušas uz viegli nosusinātas ķermeņa ādas.
  Tumšinošos produktus klāj ar lielu apjomīgu un mīkstu otu, vai arī izmantojot aerogrāfu. Ja klāj broznētājus, arī pašiedeguma produktus ar rokām, pirms tam uzvelc speciālus cimdiņus (nopērkami solāriju salonos un kosmētikas veikalos).
 • Paštonējošie produkti ļoti bieži rada izteikti dzeltenas ķermeņa ādas toni, tādēļ, pirms lietot visam ķermenim, izmēģini produktu nelielam ādas laukumam un pārliecinies ka tonis būs piemērots, ne pārāk tumšs. Izvēlies tādu, kurš nav pārāk oranžs, sarkans vai brūns. Nemēģini no baltā aristokrātiskā brūnuma vienā mirklī iegūt āfrikānisko tumšumu. Veiksmīgs rezultāts nebūs. Ja tev ir taukaina, kombinēta ķermeņa āda izvēlies gēlveida, želejveida bronzētāju, sausas ādas īpašniecēm piemērotākie būs eļļainākie. Nelieto ķermeņa bronzeri uz visas sejas! Uzklāšanai izvēlies labi apgaismotu vietu, gaišu telpu. Tev skaidri jāredz, kā klājas un pārveidojas tonis. Uz elkoņiem, ceļiem klāj mazāku paštonējošā produkta daudzumu, paduses zonu izlaid vispār. Ja redzi ka produkts uzklāts nevienmērīgi, uzklāj šai zonai losjonu un izmasē neveiksmīgo vietu, tā pagaišināsi neveiksmes vietu un novērsīsi problēmu.
 • Tonējošie BB krēmi sniegs viegli tonējošu efektu, mitrinās un baros. Ideāla izvēle ja baida pašbronzējošie un pašiedeguma krēmi.
  Izgaismojošā burvība… Spīdumi, mirdzumi, starpūderi, mirdzuma pūderi, izgaismotājs (hailaiteris) kam tie vajadzīgi? Kā tos lietot? Visus šos produktus, ieskaitot hailaiteri raksturo viens – tie rada mirdzošas un starojošas ādas efektu! Pateicoties gaismas laušanas spējām un pievienotajām gaismu atstarojošām daļiņām, šie produkti mūsu ķermeņa ādu padara koptu un līdzenu. Izgaismotājs kļuvis par neaizvietojamu ikdienas produktu, tas notušē trūkumus, skulpturē sejas un kermeņa formu, izgaismo vajadzīgās zonas un rada starojošu, svaigu un atpūtušos izskatu, kas īpaši aktuāli pavasarī un vasaras sākumā, kad nogurdinošās ziemas pēdas vēl nav pagaisušas. Pieskaries ar hailaiteru atslēgas kauliem, apakšdelmu kauliņiem un citām, izvirzītām ķermeņa vietām. Šķidro vai pūderveida mirdzumu pievieno bronzeriem, ķermeņa krēmiem, želejām. Šie produkti paredzēti tikai dekoratīvā efekta iegūšanai, kopjošās funkcijas nesniegs. Ja vēlies šķidro mirdzumu padarīt kopjošāku, pievieno to ķermeņa eļļai, krēmiem, proporcijā 1:2. Ja velies “pagarināt kājas” to sānu malas (iekšējās un ārējās) viegli ieēno ar toni lidz divus tumšāku bronzeri, savukārt priekšējo daļu visā garumā ieeno ar izgaismotāju.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *