Jaunumi,  Padomi un Ieteikumi

Kā izveidot Smoky Makeup?

Smoky meikaps aktualitāti šķiet nezaudēs nekad un, tas ir pamatoti! Smoky variācijas un iespējas ir bezgalīgas no melnās klasikas, līdz krasainiem un mirdzošiem akcentiem. Smoky jau sen nav tikai tumšs un piesatināts monohromais variants, šodien aktuālo interpretāciju izpilda kombinējot vismaz 2 toņus, kas var būt ļoti tuvā krāsu gammā jeb absolūti pretēji viens otram. Pēdējā variantā saistība ar smoky beidzās iztušēšanas stilā un apjomā, pārējās nianses ir modes un vēlmju apvienojums. 〽️sāc ar sava “smoky” toņa izvēli! Vai tas būs monohromais jeb viena toņa, vai krāsainais, lai paliek tavā ziņā. Tomēr pirms sākt darbību iesaku izvērtēt meikapa noturību! 〽️lai smoky butu noturīgs acs plakstiņš ir jāsagatavo! Ko izmantot? Plakstiņa sagatavošansi iesaku Kajal zīmuļus, krēmveida acu ēnas kā arī bāzes. Es pamatam itin bieži izmantoju @wyconcosmeticslatvia krēmveida ēnas, krāsainos @maccosmetics paint potus jeb arī @makeupforlatvia aqua shadow. Izcili, ja acu ēnojuma pamats jau bāzes līmenī būs līdzīgs tonim kādā veidosi savu smoky, izpludināt un izveidot ēnojumu būs daudz atrāk un vieglāk. 〽️Ja izmantosi krāsas sāc ar gaišāko toni kuru klāsi. Ja veido monohromo, (piem. tumši brūno), izvēlies gaiši brūnu toni un viegli iepludini jeb ieēno plānotā acs krāsojuma tālākās malas kā uz augšējā, tā apakšējā plakstiņa! Izveido tadu kā “attālāko rāmīti”. 〽️Centrālo ēnojumu izvēlies sev vēlamajā tonī un atceries, izvēloties krāsu izvērtē acs novietojumu 😉. Klāj pamatēnu devīgi un netaupi, tā lai ēna ir nedaudz virsū iepriekš uzklātajai ēnai, tam “rāmītim”. 〽️sekojoši ar apaļu otu iztušē centrālā ēnojuma salaiduma vietu un savieno abas ēnas! 〽️ja vēlies papildināt ēnojumu ar mirdzumu, klāj to plakstiņa centrā jeb vietā kuru vēlies izcelt, akcentēt. 〽️rūpīgi un devīgi krāso skropstas un noteikti papildini ar skropstu pušķīšiem. 〽️izvēloties krāsainās variācijas, seko lai toņu sapludināšana neveidotu pelēkas “zonas”. Iesākumam iesaku izvēlēties tuvu stavošas jeb līdzīgas krāsas! Jautājumi?

2 komentāru

  • Undīne

    Paldies, ka dalaties! Varbūt varat ieteikt kādu labu melno acu zīmuli, kurš viegli klājas ūdens līnijā un samirkšķinot daļa nebūs acīs? Vai varbūt tā gadās tikai man!

    • JanaKozlova

      Sveika Undīne, nē, tā noteikti gadās ne tikai tev! Tādu zīmuli, kurš patiešām turas gļotādā ir grūti atrast. Uz šo brīdi esmu uzgājusi tikai 3 versijas. Makeup Forever aqua, waterproof pencil, tumši brūnajam numurs ir M 60, melno neatceros, bet noteikti ja ieraugi šo numuru, tad tajā pašā būs arī melnais. Ļoti labs, cenā nedaudz pieejamāks ir Wycon arī ūdensnoturīgais un klājot ņem vērā, centies nekrāsot tik ļoti pašu gļotādu tuvu acij, bet sāc ar iekrāsošanu tuvāk skropstu līnijai. Ja tomēr kaut kas nesanāk, nāc droši uz konsultāciju!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *