Padomi un Ieteikumi

Makeup Base/Primer. Kas ir kas?

Žurnāli, soc.tīkli bagātīgi informē par to, kas aktuāls, iesaka kā krāsoties un ko vilkt, iesaka kādus produktus iegātāties utt. Retāk skaidrojot kā sev izvēlēties piemērotāko un apberot ar svešvārdu gūzmu, dažkārt “sajaucot galvu”😉. Base&Primer, šie visi ir funkcionāli produkti, kuri būtībā paredz vienu un to pašu.

〽️Base un Primer pamatā sniedz vienu un to pašu rezultātu, abi produkti sagatavo sejas ādu meikapa uzklāšanai, tātad rūpējas par ādas stāvokļa uzlabošanu. Garantē meikapa noturību, risina ādas problēmas, jeb jau sagatavošanas procesā sniedz meikapam nepieciešamo efektu, piem.sniedzot zem ādas redzamu starojumu, novēršot ādas apsārtumu, bloķējot sebuma izdali un nodrošinot ilgāku matejošo rezultātu utt. Funkciju šiem produktiem daudz, kā ražotājs pats nosauc šo produktu grupu, atkarīgs tikai no viņa paša. Kā liecina mana pieredze, bāze (Base) biežāk darbojas kā problēmu risinātājs, savukārt praimeris (Primer) rūpējas par meikapa noturību un iegūto rezultātu. Tātad nevarētu īsti teikt, ka šie abi ir identiski! Jā, tie sagatavo sejas ādu meikapam, tomēr nedaudz atšķirīgā iedarbībā. Runājot par meikapa bāzēm, jāizceļ krāsainās bāzes, kuras sniedz ādas toni koriģējošo funkciju vēl pirms tonālā krēma uzklāšanas. Šajā grupā ietilpstošie produkti var radīt veselīgāku sejas ādas toni, novērst ādas apsārtumu utt. Mitrinošās rūpējas lai sausa sejas āda izskatītos veselāka, lai ilgnoturīgs vai matējošs tonālais krēms uzklātos vienmērīgāk un nesausinātu sejas ādu. Matējošās bāzes nosacīti var iedalīt divās apakšgrupās, kur bāze var būt sebuma izdalīšanos bloķējošā jeb vieglākā versijā – tādā, kura matē sejas ādu. Šī otrā jau būs pieskaitāma drīzāk pie praimeriem.

〽️praimeri. Izlīdzinošais jeb (Smoothing), tas vizuāli izlīdzina sejas ādas virsmu, aizpildot poras un radot ideāli vienmērīgas sejas ādas izskatu. Šī bāze labam efektam jālieto ļoti, ļoti maz, pretējā gadījumā iegūsi vaskainas, neveiksmīgi “pārsmiņķētas” ādas izskatu. Izgaismojošs sniegs ādai redzamu starojumu un dzīvīgumu, lietojot lokāli, vizuali palielinās, piepacelsun akcentēs uzklāto zonu.savukārt matējošais paildzina meikapa noturību un matēto ādas izskatu. Jautājumi?

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *