Padomi un Ieteikumi

Makeup Foundation. Kā izvēlēties tonālo krēmu?

Tonālā krēma izvēle ir komplicēts un, jāsaka godīgi, sarežģīts pasākums. Pārvēršot jauna produkta pirkumu ātrā pasākumā, kļūdīties var itin viegli. Pamatā jāsaprot kādiem mērķiem tev nepieciešams tonālais krēms? Piemēram, lai nedaudz izlīdzinātu ādas toni, (jo tev pašai ir tīra un vienmērīga āda)? Vai nosegtu ādas toņa nevienmērības vai pilnībā nomaskētu defektus, lai atsvaidzinātu un uzfrišinātu, lai panāktu ideālas, “porcelāna” ādas efektu. Izrietot no šī var paredzēt kāda blīvuma un pigmentācijas pakāpes tonālais tev nepieciešams.

〽️Ne mazāk svarīga ir tekstūra, tonālais var būt šķidrāks, blīvāks, kompaktā versijā, mussa utt.

〽️uzklātā produkta ieguvums – matēts, ilgnoturīgs, mirdzošs un starojošs, mitrinošs utt.

〽️ja tava āda ir tīra, bez redzamām nevienmērībām, pievērs uzmanību šķidras konsistences tonālajiem krēmiem, arī BB krēmam. Seko, lai produkts pēc uzklāšanas nepastiprina sausumu, jo arī šķidrās, fluīda tekstūras tonālie mēdz būt ar fiksējošu un matējošu finišu, piem. Sensai (melns, kantains iepakojums). Lieliski piemēroti būs Lancome Teint Miracle, Shiseido Skin Glow, Clarins Illuskin, Armani, Bobbi Brown škidrās tekstūras u.c. Shiseido Estee Lauder un Dior kušoni, taču ņem vērā, pēdējie finišā būs krēmīgi, iespējams vajadzēs fiksēt ar pūderi.

〽️ja vēlies sedzošāku rezultātu, izvēlies produktus kuru sastāvs ir pigmentiem piesātinātāks un atceries, sedzošaks un maskējošāks nav sinonīms “špakteļkārtai” un redzamam, fiziski jūtamam klājumam❗ Iegūtais efekts ir tikai un vienīgi atkarīgs no uzklāšanas metodes, respektīvi, kā un ar ko tu klāj tonālo krēmu, kā arī tavas ādas stāvokļa❗ Pievērs uzmanību jau minētajam Sensai, kā arī Estee Lauder Nude, Dior Skin glow, Bobbi Brown stikiem u.c.

〽️maksimāli izlīdzinošam un problēmzonas maskējošam efektam izvēlies vispigmentētākos fluīdus, krēmus, fardus un stikus. Uzklājot pareizi problēma būs pilnībā nomaskēta, turklāt klājums būs faktiski neredzams! Piem. Estee Lauder Double Wear, Dior Forever, Makeup Forever HD, Bercolor Fard utt. Tomēr izvēloties šo tekstūru ņem vērā produkta finiša īpašības, piem. Bercolor intensīvi mitrinās un baros, savukārt Makeup Forever sausinās ādu un akcentēs ādas vītumu. Jautājumi?

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *