Jaunumi,  Ķermeņa kopšana,  Kosmētikas ziņas,  Padomi un Ieteikumi,  Testēju

Kriogēls cīņai ar celulītu!

Vasara nāk… Nav garantijas ka to izbaudīsim, taču vairums gatavojas… Man nekad nav bijis laika pievērst ķermeņa kopšanai īpašu uzmanību, jā, piekrītu, ja ļoti grib, laiku var atrast itin visam, tomēr ikdienas skrējienā savas prioritātes škiet sadalīju nevienmērīgi, esmu ieslīgusi slinkumā.
#paliecmājās vismaz man nenāk par labu un @collistarbeauty pretcelulīta Kriogēls nāca kā saukts. Nemelošu, līdz šim visi izmantotie ķermeņa produkti neviens netika izlietots līdz galam – pietrūka motivācijas un reālas ticamības iedarbības efektam. Tā kā šobrīd dzīvojot pa mājām, darīt īsti nav ko (oh, nevaru nekā saņemties iefilmēt makeup online ar padomiem utt.) tad ļoti ceru, šis produkts sniegs jūtamu uzlabojumu.
Pirmajā lietošanā no pārsteiguma acis iepletās lielas… mentols sastāvā sniedza ne tikai smaržu, bet pat ļoti fiziski jūtamu pielietojuma efektu! Neesmu sadiste (nju ok, tik traki nebija), bet man nereāli patika tā kodīgā, dzesējošā un kņudīgā iedarbība! Vīrs ieejot pēc manas procedūras vannas istabā, izlidoja no tās teju zibenīgi, šim redziet, acis kož. Vīrieši… Jāsaka kādu pusstundu šī iedarbība labi jūtama, nereāls kaifs!. Vismaz šīs sajūtas rada domu – produkts strādā, kā ar efektivitāti ilgtermiņā – grūti pateikt. Pieļauju apvienojumā ar vingrojumiem un pareizu uzturu efektam jābūt! Kā zināms, itin nekas nestrādā viens pats… Katram risinājumam jāpieiet kompleksi.
Jautājums⁉️ Kur tu smelies iedvesmu vingrošanai❓
Kriogēls iesūcas ļoti ātri, joprojām gribas to dažādos virzienos iemasēt ādā, tomēr ražotājs iesaka to viegli iesmēret un tikai virzienā uz augšu, pirmo nedēļu ieklājot 2 reizes dienā – šoka efektam. Pēc dušas sajūtas izteiktākas, uzklājot no rīta, šķiet nekāda dižā iedarbība nejutās, savukārt pēc vakara dušas ir Uhhhh. Uzmundrinošā aromterapija garantēta! Jūtams ne tikai mentols, bet arī rūgta apelsīna un cipreses nianses.
#janakozlovamakeup #beautyawardsmakeupartist

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *